Відгуки

Детальні характеристики
Новий
Новий
Фронтальна камера:
12MП
Операційна система:
iOS
Оперативна пам’ять:
3 ГБ
Основна камера:
12 МП
СІМ-картка:
Nano-SIM
Вбудована пам’ять:
64 ГБ
Процесор:
Apple A10
Дисплей:
Retina HD (1920x1080)
Матеріал:
Метал
ЧаПи
 • 1. Чому така низька ціна, це оригінальний айфон?

  Маючи досвід роботи понад 4 роки ми здобули репутацію у надійних постачальників, які пропонують тільки найякісніші і найвигідніші умови. Таке пряме постачання, без зайвих посередників дозволяє нам запропонувати найкращу ціну на ринку.

  Всі телефони оригінальні. Працюють на операційній системі iOS від Apple, яка є захищена. Кожен телефон має серійний номер, а також IMEI який зареєстрований у загальній базі даних Apple. Китайські копії айфонів, натомість працюють на інших операційних системах, таких як Android. Відповідно все це можна легко виявити і перевірити.

 • 2. Чим відрізняється стани Б/В Добрий і Б/В Ідеальний?

  Відмінність лише у зовнішньому косметичному вигляді. Б/В Добрий стан має замітні сліди від користування, такі як легкі царапинки на екрані або корпусі, потертості від чохлів або легкі плями на підсвітці екрану. Всі ці дрібні сліди можуть трапляються під час нормального повсякденного користування телефоном не залежно чи він був придбаний новим чи вживаним. І звичайно ніякою мірою не впливають на надійну роботу iPhone.

  Б/В Ідеальний стан, це відібрані телефони які мають вигляд нового, добре збережені або відновлені без помітних царапин.

 • 3. Всі функції працюють, Touch ID? iCloud чистий? Це neverlock?

  Так, все працює справно. Всі телефони проходять трьох ступеневу строгу перевірку на правильну роботу всіх функцій, тому ми впевнено даємо гарантію, не тільки на нові й на Б/В телефони. Одна з основних функцій Touch ID відновленню не підлягає, тому також в першу чергу перевіряється і працює справно.

  Звісно iCloud чистий і телефон повністю готовий до вводу ваших даних чи створення нового Apple ID.

Останнні перегляди